Vlora Çitaku fotografohet me djalin e Thaçit, Endritin dhe i vendos një zemër

Ish ambasadorja e Kosovës, Vlora Çitaku është fotografuar sot me Endritin, djalin e ish presidentit, Hashim Thaçi.

“Me EndritThaçin” ka shkruar Çitaku dhe një zemër si emoji.

Ish ambasadorja kosovare në SHBA, më herët ka qenë zyrtare e lartë e PDK-së sa ishte kryetar Hashim Thaçi, si dhe ministre e qeverisë Thaçi./Ballkani/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë