Aksident i rëndë trafiku, një i vdekur dhe disa të lënduar

Numri i aksidenteve si pasojë e pakujdesisë gjatë qarkullimit në trafikun rrugor, vazhdon të jetë shqetësues.

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Viti, ku një person ka vdekur, transmeton Indeksonline.

Aksidenti ka ndodhur në Viti, ndërsa janë lënduar edhe disa persona të tjerë./Indeksonline

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë