Babë e bijë ndezin atmosferën në ditën e çlirimit të Drenasit (FOTO)

Qyteti i Drenasit ka mbajtur dje një koncert për nder të 20-vjetorit të çlirimit.

Në këtë koncert kanë performuar shumë këngëtar të njohur të estradës tonë, ndër ta edhe këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Skënder Hasi si dhe e bija e tij Kosovare Hasi, shkruan “Zëri.info”.

Skënder dhe kosovare Hasi kanë realizuar një bashkëpunim ku i këndojnë festave të nëntorit, këngë kjo e cila ka marrë pelqyeshmëri të madhe, e po ashtu edhe është më se e kërkueshme në çdo organizim për festa në Kosovë.

Prandaj pikërisht me këtë këngë babë e bijë, ditën e djeshme kanë krijuar një atmosferë shumë të këndshme para audiencës ku edhe kanë performuar.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë