E tmerrshme çka i bën kamioni veturës së policisë (VIdeo)

 

Në Shtetet e Bashkuara është filmuar momenti kritik, kur një kamion është rrotulluar nga era që frynte me shpejtësi prej 140 kilometrave në orë.
Makina e madhe e transportit, ka rënë sipër një veture të Policisë që për momentin ishte e zbrazët.

Videoja që mund ta shihni më poshtë, është lansuar për të treguar që të respektohet ndalesa dhe të mos voziten kamionët kur frynë erë e fortë.

Shoferi që ka mbetur me lëndime të lehta, pritet të dalë para drejtësisë, sepse nuk e respektoi ndalesën dhe udhëtoi me rimorkion e zbrazur dhe mbështjellëse të lëshuara të cilat e kanë ndihmuar rrotullimin.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë