E rrallë në Drenas: Dy njerëz me ngjyrë në fushatën e AKR-së (Foto)

15268045-939523876149384-4268177021820605518-nZgjedhjet në Drenas po përcillen me interes të madh nga partitë politike dhe mediat. Por rëndësia e këtyre zgjedhjeve duket se po kalon kufinjtë shtetëorë. 

Kjo shihet në fushatën e sotme që AKR pa patur në Drenas në përkrahje të kandidatit të saj, Elmi Thaçit.

Dy njerëz më ngjyrë janë parë në ulëset e para të fushatës gjersa kontrasti shihet në prapavi nga njerëz me plisë që gjithashtu kishin ardhur për të njëjtin qëllim./Indeksonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë