Krasniqi-Drenasit: Isa Xhemajlaj është i duhuri për komunën e juaj

12076919_564212210409072_1483186853_nKryetari i këshillit kombëtar të Nismës, Jakup Krasniqi thotë se kandidati për kryetar të Drenasit, Isa Xhemajlaj, është i duhur dhe mbasi i vetmi që qytetarët e kësaj komune duhet ta votojnë, shkruan Indeksonline.

Ja shkrimi i tij:

Isa Xhemajlaj, është kandidati i duhur, mbase dhe i vetmi që ju duhet qytetarëve te Drenasit!

Qytetarë te Drenasit: Votoni Isa Xhemajlin, Votoni ndryshimin!

Votoni njeriun e ndershme!

Votoni të ardhmën e fëmijëve tuaj!

Votoni me 4 dhjetor nr 11!

Aty e keni njeriun e mirë për qeverisje të mirë në Komunën tuaj!

Urime!

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë