Po martohet ish-banorja e “BBVA”?

Jori Delli dhe Fred de Palma janë një prej çifteve më të bukur të showbizit. Bukuroshja shqiptare dhe këngëtari italian nuk harrojnë të ndajnë copëza nga jeta e tyre edhe me ndjekësit dhe fansat e tyre.

Së fundmi, në një intervistë në “Pushime on top”, Jori ka zbuluar edhe planet për martesë dhe një fëmijë.

Keni diskutuar për fëmijë, për martesë?

“Po-po, flasim. Kemi një emër. Një emër goce, gjysmë i shpikur, ka dhe ca gërma të emrit tim”, ka thënë Jori duke konfirmuar se në planet e tyre ka edhe martesë edhe fëmijë.

.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë