Engjellusha Salihu i jep fund beqarisë

Familja Salihu sonte kanë festë.

Kjo sepse Engji po i jep fund beqarisë.

Ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër.

Ceremonia ishte mjaft private dhe pa praninë e kamerave.

Ja foto e parë e çiftit më të ri./nzoom.biz

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë