Alba Merovci po martohet, pamje nga festa e beqarisë

Javë më parë, Prive raportoi për çiftin më të ri të shoubizzit, gazetari Astrit Gashi e moderatorja Alba Merovci.

Gjithashtu raportuam në rubrikën ‘E vërtetë, e pavërtetë’ që martesa e çiftit pritet shumë shpejt.

Dhe në fakt ashtu siç thamë ne dhe kështu ndodhi!

Dyshja e ekranit po martohen dhe Alba po mban sonte festën e beqarisë.

Miqtë e moderatores kanë postuar pamje nga festa dhe Alba po duket për mrekulli.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë