Violetë Kukaj kaq rinore me veshje sportive

Këngëtarja e njohur Violetë Kukaj është mjaftë aktive në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar disa foto ku ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve më veshjen e saj, shkruan Kosovarja.

Jemi mësuar se këngëtaren të shohim gjithmonë me fustana nusërie dhe me grim të rendë, por ajo natyrale duket mjaftë bukur.

Kujtojmë se Violeta është duke punuar për projekte të reja për sezonen e verës.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë