Adri dhe Iliriana na prezantojnë me shtëpinë e tyre

Çifti i njohur Adri dhe Iliriana janë duke punuar për projektet të reja që do t’i publikojnë në sezonin e verës.

Adri ka publikuar disa pamje nga shtëpia e tyre, shkruan Kosovarja.

Ngjyrat që mbizotërojnë te shtëpia tyre janë kryesisht e bardha dhe ajo kafeje, duket se çifti janë kujdesur në çdo detaj që shtëpia e tyre të ketë pamje të bukur.

Shikojeni pamjet për më shumë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë