Fidani dhe Rita ndajnë lajmin e shumëpritur

Çifti i njohur në muzikë Fidani dhe Rita pas një kohe të gjatë qe nuk kanë qenë aktiv ne muzikë ata kanë vendosur të rikthehen fuqishëm.

Rita pak minuta më parë ka publikuar një video teksa shihet me Fidanin në makinë, shkruan Kosovarja.

Ajo shprehet se “Nëser do të publikojmë këngën e re”.

Dëgjojeni pak nga melodia e këngës nga çifti.

Video Player

pixel

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë