Moderatorja e RTK-së ‘shndërrohet’ në arabe, e vizaton trupin dhe vishet si ato!

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Moderatorja kosovare ka publikuar një foto ku shfaqet me veshje arabe.

E vizatimi i trupit si arabet bie në sy. Kaq joshëse po duket ajo.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë