Fejohet këngëtari nga Drenasi, Flamur Plakiqi

Flamuri dhe Iliri në skenën e muzikës kanë filluar fuqishëm duke krijuar hite të një pas njëshme.

Dyshja artistike për nga jeta private kanë qenë mjaft të rezervuar, por një detaj nuk ka ikur ndjekësve të tyre, shkruan “Kosovarja”.

Flamuri mbrëmë ka kurorëzuar dashurinë e tij me një festë madhështore.

Vajza qe ka rrëmbyer zemrën e këngëtarit është Aldina.

Lojtës Videosh

00:00

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë