Si do të quhet vajza e Luizit dhe Kiarës, moderatorja flet për pritjen e ëmbël

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit “Cherry on Top” me moderatoren Bora Zemani.

Në këtë intervistë, Kiara tregoi për muajt e fundit të shtatzënisë, emrin e vajzës dhe planet e familjes.

Sa i përket emrit, Kiara zbuloi se emri i bebes do të nisë me shkronjën “L”.

“E kemi zgjedhur emrin pas shumë muajsh kërkimesh e zgjodhëm emrit, shkronjën e parë ekskluzive “L”. Ishte kërkesë e Luizit, vendosja si të duash, por dua shkronjën “L”.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë