Plas keq debati mes Rikes dhe Erjolës në Big Brother: Ju dh**** lojën…

Dy banoret e Big Brother Vip Albania, Erjola dhe Rike, janë kapur keq me njëra – tjetren.

Në përplasjen mes tyre ka pasur tone të ashpra dhe gjithashtu fjalor jo të përshtatshëm.

Në mes vajzave ka ndërhyrë Julian Deda, i cili ka tentuar të shuajë gjakrat.

Erjola Doçi: Mos i shtrembëro situatat. Turp të të vijë. Sa herë bëhet fjala për finalistë më përfshin edhe Rozën

Rike Roçi: Mos më bërtit se nuk ta kam frikën.

Erjola Doçi: Ça të të lë të flasësh

Rike Roçi: Ju dhjefsha lojën

Erjola Doçi: Të dhjefsha ty.

Rike Roçi: Vazhdo fol me veten se nuk dua të të flas. Nuk ta ka njeri frikën ta dish.

Erjola Doçi: Me kërcënim kujdes se nuk jam Meritoni. Me debate me Rozën mos më përfshi. Kjo është shoqe me Rozën mos të më përfshijë.

Julian Deda: Ça bërtisni si me qenë në pazar. Po dilni keq të dyja.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë