Blerta Deliu: Dashni, u plakshim bashkë

Deputetja njohur Blerta Deliu sot ka ndarë një urim mjaftë të veçantë me ndjekësit.

Bashkëshorti saj Sabit Kodra feston ditëlindjen, andaj Blerta ka thurë fjalët me të bukura për të, shkruan Kosovarja.

“Jeta me ty është bekimi më i madh që kam. Faleminderit për mbështetjen dhe dashninë e pakusht. Për shokun e mirë dhe babain e mrekullueshëm për Jonin dhe Tanën. Ne të tre, s’kemi mundur të kërkojmë më shumë nga jeta.
Urime ditëlindja, dashni”, ishte shprehur Deliu.

Ajo shumë herë ka treguar se pa ndihmën e bashkëshortit nuk do kishte arritur ku është sot.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë