Xhensila s’po mund ta përballojë ndarjen nga Besi, merr vendim ta lëshojë Kosovën e Shqipërinë

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka rënë në sy ishte zëri dhe bukuria e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ishte Besi ai që konfirmoi ndarjen nga Xhensila.

Ndërkaq, në fotografinë e fundit, Xhensila ka treguar se ka shkuar në Francë dhe nuk dihet se sa do të qëndrojë atje.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë