Romeo flet për ish të dashurën, zbulon arsyen e ndarjes me Aleksian

Romeo Veshaj ka folur për herë të parë për Aleksia Peleshin, vajzën e Niko Peleshit, me të cilën ka pasur një lidhje që zgjati disa vjet.

Gjatë një loje pyetje-dënime, Romeo është pyetur nga Ledjona për emrin e ish të dashurës dhe arsyen e ndarjes.

Romeo tha se ishi i fundit që ka patur publikisht është Aleksia.

“Ishi i fundit që dihet publikisht është Aleksia dhe ndarja erdhi për mospërputhje karakteri”, tha Romeo.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë