Tha se nuk ka bërë dasmë, dalin fotot e Ilnisës me bashkëshortin dhe vajzën

Në spektaklin e së shtunës Ilnisa ka emocionuar publikun me rrëfimin e jetës së saj. Ilnisa tregoi ndër të tjera se nuk ka bërë dasmë me ish-bashkëshortin e saj dhe se ai nuk është kujdesur për vajzën e tyre dhe as nuk e ka takuar.

Më pas, në një bisedë me Romeon, gazetarja ka treguar se ish-bashkëshorti i saj ka pasur takime të shkurtra me vajzën, kur Ilnisa e ka nxjerrë 2-3 minuta poshtë pallatit.

Mirëpo, në TikTok po qarkullojnë disa foto nga dasma e saj me ish bashkëshortin e më pas foto ku ish bashkëshorti i saj kalon kohë me vajzën e tyre.

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë