Albën e paska munduar shumë Big Brotheri, shikoni sa shumë është shëndoshur në pushime

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo doli nga shtëpia me votat e publikut, njofton ORAinfo.

Tashmë bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo tashmë ka filluar pushimet dhe duket sikur gjatë këtyre ditëve ka shkuar paksa peshë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë