Fati i “buzëqesh” Erjolës, bileta e rikthen në shtëpi pas eliminimit nga televotimi

Erjola u eliminua nga gara pas televotimit, me banoren që rikthehet dhe njëherë pasi fati ishte me të në biletën e “Lori Caffe”.

Ajo u rikthye dhe njëherë në shtëpi, duke u bërë banorja e dytë që e bën këtë gjë pas Sara Gjordenit.

“Më vjen inat sepse Ilnisa më tha se sot fillon lufta”, ishin fjalët e Erjolës përpara se të rikthehej në shtëpi nga studio. /TCH/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë