Lladrovci publikon foto me Thaçin: Sa më shumë ecë koha, aq më shumë rritet rëndësia e UÇK-së

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka publikuar një foto të rrallë nga Skenderaji me Hashim Thaçin, pak ditë pas çlirimit të vendit.

Lladrovci ka falënderuar Fahredin Avdiun, për foton e hershme të shkrepur pak ditë pas çlirimit të vendit, në Skenderaj, me ish presidentin Hashim Thaçi!

Sa më shumë po ecë koha, aq më shumë rritet rëndësia dhe shkëlqimi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ka shkruar Lladrovci.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë