Lladrovci ngushëllon familjen Peci: Miqësia dhe vlerat e Xhevdetit mbesin të paharrueshme!

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka shprehur ngushëllime për legjendën e boksit, Xhevdet Peci.

Ne ishim krenar me arritjet e Xhevdetit në boks si sportist por edhe si shok e atdhetar, ka shkruar Lladrovci në rrjetin social.

Postimi i plotë:

Sot, iu dha lamtumira e fundit, legjendës së boksit, Xhevdet Pecit.

I shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta për familjen Peci, miqtë, shokët dhe dashamirët e Xhevdetit.

Ne ishim krenar me arritjet e Xhevdetit në boks si sportist por edhe si shok e atdhetar. Miqësia dhe vlerat e Xhevdetit mbesin të paharrueshme.

I përhershëm është kujtimi për legjendën e boksit dhe sportit tonë, Xhevdet Pecin!

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë