Rasti në lagjen “Drenica” në Klinë/ Vajza e mitur nuk dëshiron të kthehet në shtëpi për shkak të dhunës

Është arrestuar një person në lagjen “Drenica” në Klinë pasi që dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj vajzës së tij, e mitur.

Viktima pas trajtimit mjekësor nuk ka pranuar të kthehet në shtëpi dhe e njëjta është vendosur në shtëpi të sigurt, shkruan DrenicaOnline.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

/DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë