Aksident trafiku në rrugën Skenderaj-Drenas (Video)

Rreth orës 17:30 ka ndodhur një aksident në rrugën Skenderaj – Drenas në Polac.

Sipas pamjeve të siguruara nga portali rajoni.org, në këtë aksident janë të përfshira dy vetura.

Burime nga vendi i ngjarjes mesojnë së nga ky aksident ka dëme materiale, ndërsa nuk dihet për të lenduar.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrur me rastin.

Kujtojmë se edhe në mengjes portali rajoni ka raportuar për një aksident të ndodhur në qytet.

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë