Arrestohet një person në Gradicë

Në bazë të urdhëresave të gjykatës është arrestuar i kërkuari në Gradicë dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në Qendrën Korrektuese të Burgut në Hajvali.

Policia ka njoftuar se arrestimi ka ndodhur të enjten në ora 02 e 40 minuta.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë