Lladrovci përcjellë nga afër ndeshjen Ajax – Club Brugge

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci po gjendet në Katar, për të qenë afër Kombëtares së Kosovës, e cila do të përballet nesër me Suedinë.

Lladrovci ndërkohë ka përcjellë nga afër ndeshjen Ajax – Club Brugge, në Wakra të Katarit.

Loading...
Loading...

Ky është stadiumi më i mirë në Katar dhe aty do të luhen ndeshjet e Kupës së Botës

Postimi i plotë:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë