49 viktima nga tërmeti! Vijojnë kërkimet në 2 zona të Durrësit

Më shumë se 48 orë nga tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë mëngjesin e së martës, vijojnë kërkimet për nxjerrjen e 2 personave në Durrës.

Kërkimet po vijojnë intensivisht në 2 pika të qytetit bregdetar, në Kënetë tek vila e shembur ku dyshohe të jetë 1 anëtar i familjes Lala dhe tek një pallat në zonën e njohur si ‘2 Gjelat’, ku sipas informacioneve po kërkohet për një trupë të pa jetë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë