Ja ku do të rinumërohen votat

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dje ka njoftuar se do të rinumuërohen 303 vendvotime.

Ndërsa, sot në ora 16:00 do të filloj rinumërimi.

Valmir Elezi, nga KQZ, ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, në Fushë Kosovë do të përfundoj ky proces.

Kujtojmë se , Partia Demokratike e Kosovës, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Nisma për Kosovën po kërkojnë rinumërimin e të gjitha kutive të votimit./IndeksOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë