Dhunë familjare në Drenas, burri e bën gruan për spital

Në Drenas është regjistruar një rast i dhunës në familje.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një burrë ka rrahur për spital bashkëshorten e tij.

I dyshuari është arrestuar nga organet e rendit dhe është ndaluar për 48 orë. Rasti është duke u trjtuar si dhunë në familje.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë