Leonora Jakupi po ndërron profesion, ja ku do ta shohim së shpejt

Leonora Jakupin jemi mësuar ta shohim si këngëtare.

Ajo me zërin e saj morri zemrat e të gjithëve, shkraun Kosovarja.

Së fundmi Leonorën do ta shohim edhe si aktore.

Bukuroshja do të jetë së bashku me Gjylën dhe Sheqën në një emision argëtues për publikun.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë