Dikur luante për Drenicën, sonte i shënoi gol Barcelones

Amir Rrahmani ka gjetur golin në sfidën Barcelona – Napoli.

Mbrojtësi dardan ka gjetur golin kur kishin kaluar 30 minuta lojë në Kataluni.

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë me Fermin Lopez dhe Joao Cancelo për 2-0.

Megjithatë në minutën e 30-të, ishte qendërmbrojtësi kosovar, ish lojëtari i Drenicës Amir Rrahmani që shënoi pas asistimit nga Matteo Politano për 2-1.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë