Ganimete Musliu e kalon me sukses operimin në zemër

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka kaluar me sukses operimin në zemër, të cilit iu nënshtrua në Gjermani.

Për këtë ka njoftuar miku i saj, Besnik Miftaraj, i cili i ka uruar shërim të shpejtë.

“Ndërhyrja kaloi me sukses dhe tash të uroj shërim sa më të shpejt mikesha ime, Ganimete Musliu!”, ka shkruar Miftaraj në Facebook, të mërkurën.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë