“Ndihem gati dhe do të jap gjithçka në ring”, Luan Rudaj përfundon stërvitjet në Tajlandë, disa ditë para duelit të madh

Më 11 nëntor, në palestrën e Sporteve “Habib Zogaj” në Malishevë, për herë të parë në Kosovë do të organizohet Kampionati Botëror i Muay Thai.

Dueli kryesor i mbrëmjes është ai mes sportistit kosovar Luan Rudaj dhe sportisti me një përvojë shumëvjeçare Reisi, i cili vjen nga Irani, shkruan IndeksOnline

Rudaj ka njoftuar se ka përfunduar stërvitjen e tij të fundit në Tajlandë dhe nesër do të kthehet në Kosovë.

“Ndihem gati dhe do të jap gjithçka në ring! Malisheva, Kosova, a jeni gati”,

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë