Nokaut brutal, momenti kur Joshua ia “terroi” Heleniusit

Anthony Joshua ka arritur të shënojë fitore në meçin e sontëm në O2 Arena të Londrës.

Boksieri britanik e mundi me nokaut në raundin e shtatë finlandezin, Robert Helenius.

Një kombinim goditjesh në bark dhe fytyrë ishin fatale për Helenius, i cili u shtri në tokë.

VIDEO:

https://twitter.com/BleacherReport?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1690497176823279616%7Ctwgr%5E9bbd0f6e04ec78f0f23af75590b116e9a1671c63%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fsinjali.com%2Fnokaut-brutal-momenti-kur-joshua-ia-terroi-heleniusit%2F

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë