Pacolli dhuron pagën vjetore për dëmet nga vërshimet, fton ministrat dhe deputetët ta ndajnë pagën e janarit

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Behgjet Pacolli ka thënë se pagën vjetore do ta dhuroj për vërshimet që ndodhen në disa komuna të Kosovës javën e kaluar.

Ai ka ftuar kolegët e tij deputetë që të bëjnë veprimin e njëjtë, duke dhuruar edhe ata pagën e janarit.

Sipas Pacolli këtë rrugë duhet ta ndjekin edhe ministrat.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë