Tronditet Florian Marku, kundërshtari e rrëzon në tapet

Ndeshja në “Air Albania” është bërë mjaft emocionuese ku Marku dhe Perra po grushtojnë vazhdimisht njëri-tjetrin.

Boksieri kundërshtar e ka rrëzuar në raundin e 8-të Florian Markun.

Ndërkohë, Marku e kishte rrëzuar kundërshtarin në raundin e katërt.

.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë