Don Xhoni bëhet me veturë luksoze, e parkon para lokalit të tij në Drenas

Reperi i njohur kosovar, Xhonatan Isufi i njohur për publikun si Don Xhoni, mori famë pas “freestyle-t” në një emision gjatë kohës së karantinës dhe për një kohë shumë të shkurtër u shëndrrua në njërin nga rep-artistët më të kërkuar.

Reperi përmes postimeve në rrjetet sociale vazhdon të tregojë se bënë një jetë luksozë.

Së fundmi, Don Xhoni ka treguar se është bërë me një veturë te re luksoze.

Ai ka postuar veturën e tipit BMË, krahas së cilës ka shkruar “Helm mbi tokë”. Vetura shihet e parkuar para lokalit të tij në Drenas.

Kujtojmë se reperi pak ditë më parë ka publikuar projektin e tij më të ri “Katile” ku pjesë e videoklipit ishte modelja e njohur, Megi Pojani. (Foto e vetures poshtë reklamave👇)

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë