Dy legjendat e këngës nga Drenica/ Leonora dhe Asimi po vijnë me një super-hit!

Dyshja e potpurive, Leonora Jakupi dhe Asim Gashi pritet së shpejti të publikojnë projektin e tyre të ri muzikor.

Gashi ka postuar fotografinë duke bërë të ditur për hitin e ri

Kujtojmë se kjo dyshe kanë të publikuar dy potpuri në Youtube, ku kanë marrë miliona klikime.

.

.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë