Zjarr i madh në Negroc (Foto)

Një zjarr i madh ka shpërthyer pasditën e sotme në fshatin Negroc, transmeton DrenicaOnline.

Lexuesit tanë kanë dërguar pamje nga ky rast ku përveç dëmeve materiale, nuk ka persona të lënduar.

DrenicaOnline ka mësuar se në këtë zjarr janë djegur rreth 200 duaj me ushqim të kafshëve.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit e Drenasit, policia dhe KEDS./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë