Shtrëngatë e fuqishme në Gllanasellë të Drenasit

Një stuhi e fuqishme ka përfshirë sot fshatin Gllanasellë të Drenasit, shkruan DrenicaOnline.

Frymë e madhe, shi dhe breshër ka rënë brenda pak kohe në këtë vend dhe në fshatërat përreth.

Shikojeni videon e dërguar nga Isaj Dona Berisha:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë