Shikoni çfarë dëme la stuhia në Gllanasellë, kulmi komplet bie në tokë… (Video)

DrenicaOnline pak më parë raportoi për një stuhi të fuqishme që ka përfshirë sot fshatin Gllanasellë të Drenasit.

Tani janë publikuar edhe pamjet e dëmeve që la pas vetës fryma e madhe, shiu dhe breshëri që ka rënë brenda pak kohe në këtë vend dhe në fshatërat përreth.

Në video shihet një kulm që ka renë komplet në tokë.

Shikojeni videon e dërguar nga Fazli Berisha:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë