Adi Hasi nga Drenasi e zë vendin e parë në festivalin “Diamond Fest” (Video)

Adi Hasi nga Drenasi e ka zënë vendin e parë në festivalin “Diamond Fest” që është mbajtur para disa javëve në Ferizaj, shkruan DrenicaOnline.

Teksti i këngës së titulluar ‘Drenica ime’ është shkruar nga Miliaim Mezini ndërsa muzika dhe orkestrimi është bërë nga Arti Rec.

Tani është publikuar edhe videoklipi i këngës së 13-vjeçarit, e cila ka marrë mijëra klikime në kanalin Youtube:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë