Ky televizion shqiptar do ta transmetojë sonte direkt përballjen e Florian Markut

Boksieri i mirënjohur shqiptar, Florian Marku do të rikthehet sonte në ring.

Marku do të përballet sonte me francezin Jorick Luisetto në Londër.

Gjegjësisht, boksieri nga Lushnja sonte do të ndeshet me Luisetton në “SSE Arena”.

Ai ka bërë me dije se kjo përballje pritet të nis nga ora 21:00 ose 22:00 me kohën tonë lokale.

Gjithashtu, bëhet e ditur se ndeshja do të transmetohet direkt në Tring si dhe në Sky Sports.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë