Adonis Qorri, talenti i Feronikelit me të ardhme të ndritur

Feronikeli ka prodhuar talentë të ndryshëm në futboll, gjë të cilën nuk po ndalon së bëri edhe tani.

Bëhet fjalë për Adonis Qorrin, futbollist që është i gatshëm të luajë në secilën pozitë të sulmit me vetmohim dhe dëshirë të madhe për fitore.

Qorri është ftuar edhe me skuadrën e parë të Feronikelit, por shkëlqimin më të madh po e bën te juniorët e skuadrës nga Drenasi, duke shkëlqyer javë pas jave me gola që mbesin në kujtesë.

Më poshtë mund të i shihni disa nga videot e tij.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë