Publikohet video, momenti kur kapen Zhegrova dhe Kololli

Është zbuluar video e sherrit mes Edon Zhegrovës dhe Benjamin Kolollit

Insport ka publikuar momentin kur dyshja e Kombëtares së Kosovës kapen në stërvitje, pak ditë para përballjes me Malin e Zi.

Në një moment, janë acaruar bukur shumë Zhegrova e Kololli çka u desh ndërhyrja e stafit për ta qetësuar situatën që të mos eskalojë.

Gjithsesi, vazhdimi i stërvitjes ka kaluar shumë mirë, me shpresë se kjo ngjarje nuk do të ketë asnjë ndikim në ndeshjen e radhës.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë