Ky është personi që humbi jetën sonte në Terstenik

A.Dvorani, rreth 50-vjeç, është identiteti i viktimës që humbi jetën sonte në Terstenik të Drenasit si pasojë e një aksidenti në trafik.

DrenicaOnline ka mësuar se viktima ka jetuar jashtë vendit dhe ishte në Kosovë për pushime.

Policia ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë