Aksident fatal në Drenas, vdes një person

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në Terstenik të Drenasit, transmeton DrenicaOnline.

Një person i cili ka jetuar jashtw vendit është viktimë e aksidentit.

Policia e Kosovës i është përgjigjur menjhërë aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

DrenicaOnline do t’iu mbajë të informuar brenda pak minutave për identitetin e viktimës.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë