Zyrtare: Super-transferim nga Afrika për Feronikelin (FOTO)

 Feronikelit sot iu bashkua edhe Abu Kamara, i cili vjen nga Liberia.
Abu Kamara është në prova dhe për dy javë sa do të qëndroj me ekipin në përgatitje në Atalya.

Ai  do të mundohet ta bindë shtabin teknik për cilësit e tij.

Lojtari i ardhur nga Liberia është reprezentues i kategorisë U-21 të Liberisë, dhe luanë në pozitën e qendërsulmuesit.

Nga ora 17-të, sipas kohës lokale këtu në Turqi, zhvillohet seanca e radhës stërvitore.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë